Savez KLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vojvoda_ Formular

3 posters

Ići dole

Vojvoda_ Formular Empty Vojvoda_ Formular

Počalji od Admin Čet Jul 01, 2010 1:49 pm

1. MILAN DC 55:66 Kamenica 59:65
2 Broj bodova 400 , skoro sam poceo da igram al cu brzo da napredujem imam dobru taktiku oko razvijanja
3. generale nemam nisam ratovao
4. Prvo se razvijam pa se koncentrisem na odbranu pa tek onda postajem agresivniji kad napravim vise brodova i vecu vojsku za pljackanje
5. Nisam jos nikoga pitao za clanstvo, vas prve pitam, ako me odbijete pitacu nekoga drugog
6. Igram na britanskom serveru beta i tamo sam clan jednog saveza
7.Nisam u konfliktu, skoro sam poceo da igram
8. Igram ikariam tri meseca tako da mi nece dosaditi skoro
9.ne poznajem clanove, ne javljam se po preporuci ali moguce je da nekoga slucajno znam iz zivota
10. godiste 1987
11.Republika Srbija, Grad Beograd
12. Potrebni su mi ljudi sa kojim mogu da razmenjujem kulturna i trgovinska dobra. Uvek sam voljan da pomognem to mi je u krvi castan sam, posten i drzim zadatu rec!!! Uvericete se sami.
Bila bi mi cast da budem clan vaseg saveza!!! Unapred hvala
P.S Gradi mi se ambasada danas tako da ako budete hteli da mi posaljete pozivnicu ucinite to sutra... Molim vas posaljite odgovor i u slucaju da me odbijete, da bih mogao da kontaktiram drugi svez.

Admin
Admin

Broj poruka : 8
Datum upisa : 17.06.2010

https://klik.forumsr.net

Nazad na vrh Ići dole

Vojvoda_ Formular Empty Re: Vojvoda_ Formular

Počalji od Bule Čet Jul 01, 2010 11:24 pm

Pozdrav Milane

Meni si sasvim ok ali jedino sto si oko 5 sati cinimi mi se daleko od nas. Neznam dali bi moglo to funkcionirati
Bule
Bule

Broj poruka : 74
Datum upisa : 24.06.2010
Godina : 38
Lokacija : Zagreb

Nazad na vrh Ići dole

Vojvoda_ Formular Empty Re: Vojvoda_ Formular

Počalji od Ћелави Pet Jul 02, 2010 11:48 am

Све што си написао о себи је сасвим у реду и коректно.Међутим на тој раздаљини за сада нећемо моћи размењивати ресурсе, не можемо ти благовремено стићи у одбрану, једноставно наша сарадња би била из техничких разлога била сведена на минимум. Ти не би имао неку посебну корист од нашег савеза а ми се у неким заједничким акцијама не бисмо могли ослонити на тебе. Мислим да је теби боље и исплатљивије да нађеш савез у својој близини. Што се тиче културне размене, ту смо увек отворени и расположни за сарадњу.Све остало би било доста компликовано , поготово за тебе.
Ћелави
Ћелави

Broj poruka : 21
Datum upisa : 25.06.2010
Lokacija : Ниш

Nazad na vrh Ići dole

Vojvoda_ Formular Empty Re: Vojvoda_ Formular

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu