Savez KLIK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kung fu panda - kandidatura

Ići dole

kung fu panda - kandidatura Empty kung fu panda - kandidatura

Počalji od sale024 Pet Avg 20, 2010 9:58 pm

1. Lokacija vasih gradova (na pr. 44-59):
- 41:64
2. Vas broj bodova na tabeli:
-299
3. Vas broj bodova generala (ratni bodovi):
- 0 (0)
4. Vas stil igre (farmate, sakupljate, mjesovito)? :
- za sada inezivno razvijanje i obezbedjivanje sigurne odbrane (jak zid i dovoljan broj slobodnih spijuna) a kad malo ojacam mesano
5.Dali pitate za clanstvo u neki drugi savez? :
-ne
6. Jeste li ikada bili u savezu?
- ne ( sa ovim igracem nikad sa prethodnim nalozima jesam,jednom sam bio i vodja)
7. Jeste li trenutno u konfliktu? :
ne
8. Koliko dugo igrate ikariam? :
- kung fu panda postoji 4 dana (ali imam visegodisnje iskustvo u igrici,bio sam i u prvih 200 na serveru odustao zbog posla,svo uzeleo sam se ikariama ponovo Smile )
9. Dali znas neke nase clanove? :
- ne
10. Koje si godiste? :
- 84
11.Drzava? (ako znate mozete i upisati vremensku zonu):
Srbija (+1)
12. Koja su vasa ocekivanje od ovog saveza i sta vi imate da ponudite? (Argumentativno vise od jedne recenice):

ja sam nov na gami. upao sam na ostrvo vina. na mom ostrvu su svi iz saveza III-L i jedan vas igrac... vidim da taj vas igrac ima problema sa tim savezom.a i mene su poceli da vrbuju posto ne volim vrbovanja poceli su i da prete blokadama. pa mi se rodio i inat pa zelim da pomognem igracu cille da ne bude sam na ostrvu.

ostalo klasicno se podrazumeva... druzenje,aktivno razvijanje,potpuna saradnja...

znam da sam mali i slab ali vam se javljam posto uz vas mogu brze da se pomerim sa nule...a kad porastem mozete imati veliku korist od mene...

sale024
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu